TJ Sokol Hodkovice - 29. 2. 2020
Elévové - 2019/2020
Systém 3+1, bude hrát každý s každým, hrací doba 2 x 7 min. hrubého času. Každý tým odehraje celkem 8 zápasů
Čas | Zápas | Skóre | Info |
---|---|---|---|
09:00 | SCP Český Dub - ZŠ Dolní Bousov A | 2 : 7(0:0, 2:7) | Hřiště 1 |
09:00 | DDM Liberec - TJ Sokol Benátky | 2 : 7(0:0, 2:7) | Hřiště 2 |
09:20 | SK Osečná Modří - TJ Sokol Hodkovice B | 3 : 2(0:0, 3:2) | Hřiště 1 |
09:20 | TJ Sokol Hodkovice A - SK Osečná Červení | 5 : 1(0:0, 5:1) | Hřiště 2 |
09:40 | ZŠ Dolní Bousov B - DDM Liberec | 3 : 5(3:5, 0:0) | Hřiště 1 |
09:40 | TJ Sokol Hodkovice B - SCP Český Dub | 1 : 8(0:0, 1:8) | Hřiště 2 |
10:00 | TJ Sokol Benátky - TJ Sokol Hodkovice A | 7 : 8(0:0, 7:8) | Hřiště 1 |
10:00 | SK Osečná Červení - SK Osečná Modří | 1 : 4(0:0, 1:4) | Hřiště 2 |
10:20 | ZŠ Dolní Bousov A - TJ Sokol Hodkovice B | 16 : 0(0:0, 16:0) | Hřiště 1 |
10:20 | TJ Sokol Hodkovice A - ZŠ Dolní Bousov B | 9 : 1(0:0, 9:1) | Hřiště 2 |
10:40 | SCP Český Dub - SK Osečná Červení | 5 : 0(0:0, 5:0) | Hřiště 1 |
10:40 | SK Osečná Modří - TJ Sokol Benátky | 3 : 10(0:0, 3:10) | Hřiště 2 |
11:20 | DDM Liberec - TJ Sokol Hodkovice A | 3 : 6(0:0, 3:6) | Hřiště 1 |
11:20 | SK Osečná Červení - ZŠ Dolní Bousov A | 1 : 10(0:0, 1:10) | Hřiště 2 |
11:40 | ZŠ Dolní Bousov B - SK Osečná Modří | 1 : 2(1:2, 0:0) | Hřiště 1 |
11:40 | TJ Sokol Benátky - SCP Český Dub | 7 : 4(0:0, 7:4) | Hřiště 2 |
12:00 | TJ Sokol Hodkovice B - SK Osečná Červení | 2 : 2 pp(0:0, 2:2, 0:0) | Hřiště 1 |
12:00 | SK Osečná Modří - DDM Liberec | 4 : 5(0:0, 4:5) | Hřiště 2 |
12:20 | ZŠ Dolní Bousov A - TJ Sokol Benátky | 5 : 7(0:0, 5:7) | Hřiště 1 |
12:20 | SCP Český Dub - ZŠ Dolní Bousov B | 3 : 2(0:0, 3:2) | Hřiště 2 |
12:40 | TJ Sokol Hodkovice A - SK Osečná Modří | 6 : 4(0:0, 6:4) | Hřiště 1 |
12:40 | TJ Sokol Benátky - TJ Sokol Hodkovice B | 19 : 0(0:0, 19:0) | Hřiště 2 |
13:00 | DDM Liberec - SCP Český Dub | 6 : 3(0:0, 6:3) | Hřiště 1 |
13:00 | ZŠ Dolní Bousov B - ZŠ Dolní Bousov A | 12 : 1(0:0, 12:1) | Hřiště 2 |
13:20 | SK Osečná Červení - TJ Sokol Benátky | 0 : 9(0:0, 0:9) | Hřiště 1 |
13:20 | SCP Český Dub - TJ Sokol Hodkovice A | 6 : 5(0:0, 6:5) | Hřiště 2 |
13:40 | TJ Sokol Hodkovice B - ZŠ Dolní Bousov B | 3 : 5(0:0, 3:5) | Hřiště 1 |
13:40 | ZŠ Dolní Bousov A - DDM Liberec | 8 : 0(0:0, 8:0) | Hřiště 2 |
14:00 | SK Osečná Modří - SCP Český Dub | 8 : 5(0:0, 8:5) | Hřiště 1 |
14:00 | ZŠ Dolní Bousov B - SK Osečná Červení | 2 : 3(0:0, 2:3) | Hřiště 2 |
14:20 | TJ Sokol Hodkovice A - ZŠ Dolní Bousov A | 5 : 5 pp(0:0, 5:5, 0:0) | Hřiště 1 |
14:20 | DDM Liberec - TJ Sokol Hodkovice B | 6 : 0(0:0, 6:0) | Hřiště 2 |
14:40 | TJ Sokol Benátky - ZŠ Dolní Bousov B | 7 : 5(0:0, 7:5) | Hřiště 1 |
14:40 | ZŠ Dolní Bousov A - SK Osečná Modří | 7 : 4(0:0, 7:4) | Hřiště 2 |
15:00 | SK Osečná Červení - DDM Liberec | 1 : 3(0:0, 1:3) | Hřiště 1 |
15:00 | TJ Sokol Hodkovice B - TJ Sokol Hodkovice A | 3 : 6(0:0, 3:6) | Hřiště 2 |